“Şuhut’u Sen Anlat” Slogan Yarışmasının Son Başvuru Tarihi 15 Nisan 2018'e kadar Uzatılmıştır. Yarışmaya Katılmak için Tıklayınız...
 
 
“Şuhut’u Sen Anlat”Slogan Yarışması Şartnamesi
AMAÇ
İlçemizinmarkalaşmasının önemini vurgulamak, dikkat çekilecekdiğer özelliklerine ve alternatif potansiyellerini ortaya çıkarmak amacı ile Kaymakamlığımız bünyesinde slogan yarışması düzenlenmektedir.
 
KONU
Şuhut ile ilgili etkili bir slogan
 
KATILIM
-Yarışma, herkese açıktır.
-Yarışmaya katılan sloganlar daha önce herhangi bir yarışmaya katılmamış, ödül almamış ya da herhangi bir iletişim ya da reklam kampanyasında kullanılmamış, özgün olarak üretilmiş sloganlar olmalıdırlar. Bu konu ile ilgili sorumluluk katılımcılara aittir.
-Katılımcılar en fazla 2(İki) slogan ile yarışmaya katılabilirler. Yarışmaya slogan gönderen katılımcılar bu sloganların kendilerine ait, özgün eserler olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
-Başvurular internet üzerinden
http://www.suhut.gov.tr ve http://suhut.meb.gov.tr Web adresinden doldurulup kaydedilecektir. Meydana gelebilecek aksaklıklardan katılımcılar sorumludur, herhangi bir hak iddia edemezler.
-Sloganlar Türkçe olacaktır.
-Aynı sloganla katılan farklı yarışmacıların dereceye girmesi durumunda kapalı zarf kura usulü ile sloganlardan biri ödüle layık görülürken diğeri iptal edilecektir.
-Katılımcılar, yaptıkları başvuru ile şartnamede belirtilen  bütün şartları kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 
-Başvurular ücretsizdir.
-Yarışma kurallarına uygun bulunmayan eserler değerlendirmeye alınmayacaktır.
-Yarışma takviminde belirtilen son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
-Yarışmaya katılan tüm eserlerin telif hakları Şuhut Kaymakamlığına aittir.
-Yarışmanın organizasyonuna veya sonuçlara yönelik hiçbir itiraz kabul görmeyecektir. Seçici kurulun kararı nihaidir.
 
KATILIM TARİHLERİ
-Yarışmaya son katılım tarihi 15.04.2018 Pazar saat: 23.59 dur.
 
 
 
SEÇİCİ KURUL
a) Şuhut KaymakamlığıSlogan Yarışması Seçici Kurulu:Şuhut Kaymakamı  başkanlığında, Şuhut Belediye Başkanı, Şuhut Meslek Yüksek Okulu Müdürü, Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü, Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut İlçe Başkanı, Cumhuriyet Halk Partisi Şuhut İlçe Başkanı, Milliyetçi Hareket Partisi Şuhut İlçe Başkanı, Şuhut Esnaf Odası Başkanı, Şuhut Ziraat Odası Başkanı, Şuhut Muhtarlar  Derneği Başkanı, Şuhut Zafer Anadolu Lisesi Müdüründen oluşturulacak ve değerlendirme bu kurul tarafından yapılacaktır.
b) Şuhut Kaymakamlığı değerlendirme toplantısına katılamayan seçici kurul üyesi yerine bir başka üye belirleme ve sonucu açıklayacağı günü değiştirme hakkına sahiptir.
 
DEĞERLENDİRME
Seçici Kurul, komisyonun belirleyeceği bir tarihte Şuhut Kaymakamlığı Toplantı Salonu´nda toplanarak kurula verilen eserleri birlikte değerlendirerek sergiyi oluşturur. Sergilenmeye değer bulunan eserler içinden ödüle değer bulunanları belirler.
 
ÖDÜLLER
Slogan Yarışması´nda aşağıda sayıları, dereceleri ve ödül miktarları belirtilen yarışmacılara  takdim edilecektir.
 
1.lik Ödülü  : 1 Adet Cumhuriyet Altını
2.lik Ödülü  :1 Adet Yarım Altın
3.lük Ödülü : 1 Adet Çeyrek Altın
 
ESERLERİN İADESİ
Şuhut Kaymakamlığı yarışmaya katılan bütünsloganları arşivleyecektir. Sloganlar sahiplerine iade edilmeyecektir.  Eserlerin basım ve yayım hakkı Şuhut Kaymakamlığı’na aittir.
 
DİĞER
Yarışmaya katılan bütünsloganlar, Şuhut Kaymakamlığı’na ait olacaktır.
Şuhut Kaymakamlığı, yarışmaya katılan eserleri; afiş, katalog, broşür ve her türlü tanıtım malzemesi olarak kullanma hakkına sahip olacaktır.
Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, bu şartname hükümlerini kabul etmiş sayılır. Şartnamede belirtilmeyen hususlarda veya tereddüt halinde Şuhut Kaymakamlığının kararları geçerlidir.
Yarışmanın iş, işlem ve sekretaryasını Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yürütür.
Yarışma sonuçları http://www.suhut.gov.tr ve http://suhut.meb.gov.tr Web sitelerinden yayınlanacaktır.